0 € 0,00
You have no items in your shopping cart.
Slovakia landing-page

Vitajte v spoločnosti Life Extension Europe

Kto sme

Spoločnosť Life Extension Europe je vaším online dodávateľom výživových doplnkov, vitamínových, minerálnych a lipozómových výrobkov a mnohých iných výrobkov tej najvyššej kvality na európskom trhu s doplnkami výživy. Sme výhradným distribútorom výrobkov Life Extension a Quicksilver Scientific v Európe.

Väčšina z našich výrobkov sa vyrába v Spojených štátoch. Sú zakorenené vo viac ako 35 rokoch skúseností vo vývoji výživových doplnkov. Majú tú najvyššiu kvalitu, čistotu a účinok na európskom trhu.Čo hovoria naši zákazníciSte chránení našou garanciou spokojnosti

Vaša spokojnosť je to, o čo sa snažíme

Veríme vo vedu stojacu za doplnkami, vitamínovými, minerálnymi a lipozómovými výrobkami, ktoré distribuujeme, pretože naši zákazníci nám neustále hovoria o úžasných výsledkoch, ktoré dosahujú.

Väčšina spoločností ponúka len 30 dní na vrátanie tovaru. Pri nakupovaní u nás môžete využiť možnosť vrátenia tovaru do 90 dní od dňa nákupu v prípade, že nie s výrobkom spokojní.

Tovar vám vymeníme alebo vám peniaze vrátime späť na účet – to je naša záruka spokojnosti pre vás. V prípade, že je tovar poškodený, že ste dostali zlú objednávku alebo že niečo nie je v poriadku s vašou zásielkou, zavolajte nám a my vám vrátime peniaze na účet alebo tovar vymeníme.

satis

Viac ako 500 výrobkov zahŕňajúcich všetky oblasti zdravia

Distribuujeme viac ako 500 výživových doplnkov, vitamínových, minerálnych a lipozómových výrobkov, ktoré pokrývajú všetky oblasti zdravia a ktoré vám môžu pomôcť vaše zdravie zlepšiť už dnes. Ak hľadáte konkrétnu prísadu, chcete dosiahnuť konkrétny cieľ v oblasti zdravia alebo ak len začínate svoju cestu k zdravšiemu životnému štýlu, sme tu, aby sme vám pomohli.

Neváhajte a zavolajte nám, aby sme vám pomohli zorientovať sa v riešeniach a výrobkoch alebo ak potrebujete pomoc pri zorientovaní sa na webovej stránke.


Nakupujte bezpečne

Využívame to najmodernejšie šifrovanie, aby sme zabezpečili, že sú vaše platobné údaje v bezpečí. Našimi partnermi sú tie najväčšie platobné spoločnosti na svete, ako je Paypal, Klarna, GiroPay a Sofort. Môžete, samozrejme, platiť aj kartami Visa, MasterCard a AmericanExpress.


Princípy stojace za výrobkami od spoločnosti Life Extension Europe

Distribuujeme len doplnky výživy s tou najvyššou kvalitou, účinkom a čistotou. Každý jeden výrobok dostupný v našich predajniach spĺňa prísne štandardy týchto troch faktorov. Nižšie si môžete prečítať informácie o štandardoch kvality spoločností Life Extension Europe a Quicksilver Scientific®.  • Kvalita: Spoločnosť Life Extension® si vyslúžila od nezávislej organizácie NSF International, ktorá vydáva normy pre výrobu výrobkov a ich testovanie pre verejné zdravie a životné prostredie, registráciu GMP (Good Manufacturing Practice – dobré výrobné postupy).

  • Čistota:Výrobky pochádzajú z tých najlepších surovín tak, aby sme dokázali poskytnúť tie najlepšie výživové doplnky, vitamínové, minerálne a lipozómové výrobky. Všetky suroviny sa starostlivo spracujú tak, aby sa zachovala ich chemická komplexnosť.

  • Účinok: Prísady doplnkov vo výrobkoch sa nikdy nevyberajú na základe nákladov. Prísady a dávkovanie presne kopírujú najúspešnejšie výsledky vedeckých štúdií s cieľom dosiahnuť maximálny účinok. To znamená, že vždy za svoje peniaze dostanete ten najvyšší výživový účinok.


  • Kvalita: Spoločnosť Quicksilver Scientific® vyvinula jedinečný systém zavádzania farmaceutického stupňa pod názvom The Quicksilver Delivery Systems (systémy zavádzania od spoločnosti Quicksilver). Živiny sú uzavreté v jednovrstvových guľôčkach vyrobených z ušľachtilých materiálov. Tieto guľôčky sú také malé, že dokážu prejsť cez hematoencefalickú bariéru, zaviesť živiny priamo do vnútra buniek a zlepšiť cirkuláciu živín v lymfatickom systéme a dosiahnuť tak vyššiu dostupnosť aktívnych živín v tele.

  • Čistota:Spoločnosť Quicksilver Scientific® používa len tie najkvalitnejšie živiny. Okrem toho sú lipozómové guľôčky bohaté na fosfatidyl, vďaka ktorému sú menšie, pri distribúcii sú pevnejšie a stabilnejšie ako iné konvenčné lipozómové formy. To umožňuje neprerušované zavádzanie tých najlepších živín v nevľúdnom prostredí tráviaceho traktu bez poškodenia podávaných živín.

  • Účinok:Najbežnejšie lipozómové výrobky obsahujú častice veľkosti asi 200 – 600 nm. Výsledkom je ich slabá absorpcia. Lipozómové guľôčky od spoločnosti Quicksilver Scientific® majú veľkosť 50 – 100 nm, čo je rovnaký rozsah veľkosti ako ten, v ktorom podávajú svoje živiny farmaceutické spoločnosti. Zavádzanie lipozómov zaručuje optimálnu dostupnosť najkvalitnejších živín, ktorá je päť- až desaťkrát vyššia ako bežná miera absorpcie vitamínov.

Naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov je tu pre vás

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich viac ako 500 doplnkov, dopravy alebo sa chcete dozvedieť viac o programe Moja odmena, naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov je tu na to, aby vám pomohlo. Ak sú pre vás naše výrobky nové, naši zástupcovia starostlivosti o zákazníkov vám tiež môžu pomôcť pri výbere takých doplnkov, ktoré presne splnia vaše potreby.

Naši zástupcovia starostlivosti o zákazníkov hovoria týmito jazykmi: anglicky, nemecky, francúzsky, taliansky, španielsky, dánsky a holandsky. Na linku starostlivosti o zákazníkov môžete volať zadarmo z mnohých krajín. Alebo nám napíšte e-mail na adresu info@lefeurope.com


Shipment_logos

Náš objednávkový servis

Ako dôveryhodných dodávateľov využívame firmy DHL a UPS a, samozrejme, doručujeme do [VLOŽTE NÁZOV KRAJINY]. Nakupovať môžete na našej stránke v jednom z týchto európskych jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina a poľština.

Rýchle doručenieVšetky objednávky zadané v pracovných dňoch do 14.00 stredoeurópskeho času sa expedujú v ten istý deň. Prečítajte si viac o našich podmienkach doručenia tu.

Paušálne poplatky Všetky poplatky za dopravu sú pre zákazníkov pevné bez ohľadu na veľkosť alebo hmotnosť vašej zásielky. Keďže sa väčšina našich výrobkov vyrába v USA, sú v cenách zahrnuté aj všetky importné clá. Takýmto spôsobom vám pri nákupe u nás nevzniknú žiadny skryté poplatky. Pri vytvorení bezplatného účtu a prihlásení sa na informačný bulletin môžete dokonca získať BEZPLATNÚ dopravu na všetky objednávky nad 39 €.


Bezplatná doprava – vždy

Zákazníci, ktorí majú účet odmien MyLee a predplatený náš informačný bulletin, dostanú BEZPLATNÚ dopravu pri všetkých objednávkach nad 39 €. Zákazníci, ktorí majú účet s prémiovým prístupom MyLee a predplatený náš informačný bulletin, dostanú BEZPLATNÚ dopravu pri všetkých objednávkach.

Zaregistrujte sa do bulletinu


Ešte raz vitajte v spoločnosti Life Extension Europe a ďakujeme za vašu návštevu!

- Váš tím spoločnosti Life Extension Europe

x
Ajax Loader

The product has been added to your cart

x

Item # In stock

Shopping Cart

Product

Cart Subtotal:

€ 0,00


Shopping Cart

Product

Cart Subtotal:

€ 0,00

View cart

« Continue shopping

Newsletter Subscribe
Thank you!
You have now successfully subscribed to our newsletter.